Choinki od posła trafiły do kilku sądeckich placówek

Choinki od posła trafiły do kilku sądeckich placówek

Aromat świeżych gałązek świerku to jeden z zapachów, który wielu osobom kojarzy się ze świętami Bożego Narodzenia. Takiego właśnie świątecznego klimatu nadadzą kilku sądeckim placówkom drzewka przekazane przez posła Jana Dudę.

Iglaki zostały ścięte wczoraj w szkółce drzewek prowadzonej przez posła. Przekazane zostały między innymi do Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Nowym Sączu, które ma pod swoją pieczą dwie placówki przy ul. Łącznik, trzecią – w miejscowości Trzycierz (gmina Korzenna), oraz do sądeckich Domów Pomocy Społecznej przy ul. Nawojowskiej.

– Pan poseł wcześniej rozdawał choinki na nowosądeckim rynku, a w tym roku postanowił je podarować kilku instytucjom. Trafiły do dwóch sądeckich domów pomocy społecznej i do domów dziecka. Jan Duda ma swoją własną szkółkę drzewek i swoją plantację. Choinki, które podarował, to głównie świerki – mówi Grzegorz Cezary Kmiecik, Dyrektor Biura Poselskiego Jana Dudy.

fot. Biuro Prasowe Posła Jana Dudy

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.