Chełmiec. Samochód osobowy stanął w płomieniach

Chełmiec. Samochód osobowy stanął w płomieniach

Pożar samochodu

Wczoraj wieczorem strażacy interweniowali w Chełmcu, gdzie doszło do pożaru Forda Focusa. Przez pewien czas droga w miejscu zdarzenia była zamknięta w obu kierunkach.

Tuż po godzinie 21:00 do Chełmca zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nowym Sączu. Na chodniku obok jednej z restauracji płonęła komora silnika forda. Osoby przebywające w pojeździe – dwóch dorosłych i dziecko – opuściły go o własnych siłach i nie uskarżały się na żadne dolegliwości.

Kierowca pojazdu oraz świadkowie zdarzenia podjęli nieudaną próbę ugaszenia pożaru za pomocą proszkowych gaśnic samochodowych – relacjonują funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Strażakom udało się uporać z ogniem. Następnie sprawdzili samochód przy pomocy kamery termowizyjnej. Uszkodzone auto przekazano pisemnie jego właścicielowi. Po zakończeniu strażackich działań na miejscu zostali jeszcze policjanci, którzy prowadzili czynności dochodzeniowe.

fot. PSP w Nowym Sączu


Czytaj też:

Kierowca uciekł, bo wiedział co ma na sumieniu?

INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.