Chcesz zagrać w futsalowym Grand Prix? Zapisz się. Do wygrania cenne nagrody!

Ruszyły zapisy do trzeciego turnieju Grand Prix Nowego Sącza w Futsalu, o Puchar Firmy STAL-BUD, pod patronatem Prezydenta Miasta Ryszarda Nowaka. 

Pragniemy serdecznie zaprosić na Grand Prix Nowego Sącza, w którym przeżyjecie niezapomniane chwile. Gwarantujemy najwyższy poziom organizacyjny, kulturalny, emocjonalny i sportowy. Grand Prix, to pięć turniejów klasyfikowanych w kategorii Open. Można wziąć udział w pojedynczych grach, lub we wszystkich. To Wam dajemy możliwość wyboru na ilu turniejach chcecie zagrać. Dla trzech najlepszych drużyn na każdym turnieju, przewidujemy nagrody w formie pucharów i dyplomów oraz dyplomy dla każdej z drużyn mówi Łukasz Frączek organizator wydarzenia.

Warto pamiętać, że po każdym turnieju aktualizowany jest ranking, który zlicza zdobycze punktowe z każdego turnieju do łącznego rankingu klasyfikowanego. Trzy drużyny, które zbiorą najwięcej punktów na koniec ostatniego turnieju, dostaną dodatkowo nagrody klasyfikacyjne za 1 miejsce (1500 zł), za 2 miejsce (1000 zł), i 3 miejsce (500 zł) oraz za wspomniane wyżej miejsca puchary i dyplomy.

Nie czekaj! Już dziś zapisz swoją drużynę na trzeci turniej Grand Prix Nowego Sącza o puchar firmy STAL-BUD, który odbędzie się 28 stycznia 2018 roku w hali na Rurach w Nowym Sączu, od godziny 12:00. Ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia oraz więcej informacji na stronie www.lfsportevents.pl lub pod nr tel. 500-758-968

Na plakacie przedstawiamy też pełną listę Turniejów Grand Prix, która pozostały do rozegrania. Przypomnijmy, że 28 stycznia 2018 roku gramy o Puchar Firmy STAL-BUS, która jest sponsorem głównym trzeciego turnieju Grand Prix. Organizatorami imprezy jest firma ŁF Sport Events, oraz MOSiR Nowy Sącz.

Fot. organizator


Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.