Chcesz zagrać w futsalowym Grand Prix? Zapisz się. Do wygrania cenne nagrody!

Chcesz zagrać w futsalowym Grand Prix? Zapisz się. Do wygrania cenne nagrody!

Ruszyły zapisy do trzeciego turnieju Grand Prix Nowego Sącza w Futsalu, o Puchar Firmy STAL-BUD, pod patronatem Prezydenta Miasta Ryszarda Nowaka. 

Pragniemy serdecznie zaprosić na Grand Prix Nowego Sącza, w którym przeżyjecie niezapomniane chwile. Gwarantujemy najwyższy poziom organizacyjny, kulturalny, emocjonalny i sportowy. Grand Prix, to pięć turniejów klasyfikowanych w kategorii Open. Można wziąć udział w pojedynczych grach, lub we wszystkich. To Wam dajemy możliwość wyboru na ilu turniejach chcecie zagrać. Dla trzech najlepszych drużyn na każdym turnieju, przewidujemy nagrody w formie pucharów i dyplomów oraz dyplomy dla każdej z drużyn mówi Łukasz Frączek organizator wydarzenia.

Warto pamiętać, że po każdym turnieju aktualizowany jest ranking, który zlicza zdobycze punktowe z każdego turnieju do łącznego rankingu klasyfikowanego. Trzy drużyny, które zbiorą najwięcej punktów na koniec ostatniego turnieju, dostaną dodatkowo nagrody klasyfikacyjne za 1 miejsce (1500 zł), za 2 miejsce (1000 zł), i 3 miejsce (500 zł) oraz za wspomniane wyżej miejsca puchary i dyplomy.

Nie czekaj! Już dziś zapisz swoją drużynę na trzeci turniej Grand Prix Nowego Sącza o puchar firmy STAL-BUD, który odbędzie się 28 stycznia 2018 roku w hali na Rurach w Nowym Sączu, od godziny 12:00. Ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia oraz więcej informacji na stronie www.lfsportevents.pl lub pod nr tel. 500-758-968

Na plakacie przedstawiamy też pełną listę Turniejów Grand Prix, która pozostały do rozegrania. Przypomnijmy, że 28 stycznia 2018 roku gramy o Puchar Firmy STAL-BUS, która jest sponsorem głównym trzeciego turnieju Grand Prix. Organizatorami imprezy jest firma ŁF Sport Events, oraz MOSiR Nowy Sącz.

Fot. organizator


Share on twitter
Share on facebook