Chcesz usłyszeć Prawdę? Idź do Fabryki. Chcesz krążek Prawdy dla siebie? Spróbuj go zdobyć…

Chcesz usłyszeć Prawdę? Idź do Fabryki. Chcesz krążek Prawdy dla siebie? Spróbuj go zdobyć…

Prawda czekać będzie na Was już w piątek (25 października) w klubie muzycznym Fabryka w Nowym Sączu. Tymczasem mamy dla was dwie płyty, dzięki którym posłuchacie jej także we własnym domu. 

Koncert zespołów Prawda, Azotox, The Bastard oraz 33 Trzysta rozpocznie się o godzinie 19:00. Do klubu Fabryka przy nowosądeckim rynku wejść będzie można od 18:30.

Jak zdobyć jedną z dwóch płyt grupy ,,Prawda”, które będą do odbioru podczas koncertu?

Wystarczy znaleźć na naszym fanpage’u na Facebooku post z informacją o konkursie, polubić go i w komentarzu pod nim odpowiedzieć na pytanie ,,Dlaczego w życiu warto słuchać prawdy?”.

Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku (24 października) do godziny 20:00. Następnie wybierzemy dwa najciekawsze naszym zdaniem komentarze, a ich autorzy będą mogli odebrać nagrody (płyty zespołu ,,Prawda”) podczas piątkowego koncertu w Fabryce w Nowym Sączu.

Więcej informacji o koncercie, który odbędzie się w ramach kampanii Muzyka Przeciwko Rasizmowi można przeczytać na stronie wydarzenia na Facebooku – TUTAJ.

Bilety można nabyć w klubie lub przed koncertem
Przedsprzedaż 25 PLN
W dniu koncertu 35 PLN
Bilety online 30 PLN :www.ticketos.pl

PRAWDA to wrocławska formacja Punk Rockowa założona latem 1994 roku przez Skutera i Melona. Swój debiutancki materiał, „Biologia z drugiej strony” zarejestrowała w grudniu 1994 roku. Przez kilkanaście lat funkcjonowania grupa nagrała pięć regularnych albumów, kilka ep-ek, album kompilacyjny wydany w Czechach i wiele składanek. Działalność zespołu została zawieszona w 2009, a reaktywowano go jesienią 2016 roku. Obecnie Prawda to jedna z najprężniej działających formacji punk rockowych na polskiej scenie. Zespół jest na etapie promocji albumu „Chaos in Poland”, a w 2019 roku obchodzi 25-lecie istnienia na scenie.

Zespół pieśni zbuntowanej AZOTOX powstał pod koniec 1990 roku we wsi Brzóstowa w gminie Ćmielów. Charakterystycznymi tekstami i rozpoznawalnym, melodyjnym brzmieniem wbił się w pamięć młodych wówczas ludzi należących do pokolenia drugiej fali polskiego punk rocka. Rosnąca liczba koncertów przyniosła czas na wydawnictwa. Najpierw własnym sumptem zespół rozprowadzał kasetę „Serce matki”, dokumentującą jego wczesne dokonania. Wkrótce kawałki Azotoxu ukazywały się już na składankach obok takich gwiazd rodzimej sceny jak KSU czy Cela Nr 3. Popularność rosła, a okres ten AZOTOX udokumentował na dwóch wydawnictwach GRS Tapes: „Znaki Naszej Wiary” oraz „Prowokacja” (reedycja na CD Lou & Rocked Boys 2018). W 2001 r. chłopaki postanowili jednak zakończyć działalność.
Azotox reaktywował się po latach grając koncerty m.in. w Ostrowcu Świętokrzyskim, Lipsku, Lublinie, Kielcach i Krakowie. Ciepłe przyjęcie ze strony publiczności, także tej młodszej, spowodowało, że koncertów robiło się coraz więcej.

Zespół THE BASTARD powstał w marcu 2007 roku. Podczas jednej z imprez Przemysław „Master” Cienkosz i Piotr „Butapren” Kaczmarczyk doszli do wniosku, że warto byłoby zrobić coś, o czym myśleli od dawna, a mianowicie stworzyć kapelę punk rockową. Grupa zadebiutowała 17 maja 2007 roku na VII Powiatowym Przeglądzie Amatorskich Zespołów muzycznych w MOKiS w Myślenicach.
Twórczość The Bastard to szeroko rozumiany punk rock nie ograniczający się do jednego nurtu (schematu) opleciony tekstami o reporterskim charakterze wynikającym z różnego rodzaju doświadczeń członków kapeli, ale nie tyczącym się tylko ich.

Nazwa zespołu 33 TRZYSTA to nic innego jak kod pocztowy miasta, skąd pochodzą – Nowy Sącz. Powstali na przełomie lutego i marca 2014r. Inspiracje do tworzenia tekstów i muzyki znajdują w otaczającej ich rzeczywistości. W zwykłych sprawach często związanych z ich ukochanym i znienawidzonym miastem. Ale teksty nie są proste, nie są historiami napisanymi wprost. Zespół pozostawia możliwość interpretacji i próby indywidualnych poszukiwań. Do chwili obecnej zespół ma za sobą kilkadziesiąt koncertów i festiwali. 33 Trzysta wystąpili na małej scenie podczas Cieszanów Rock Festiwal 2015. W listopadzie 2015 na świat wyszło pierwsze dziecko w postaci płyty EP pt. „Ucieczka”.

źródło: Klub Fabryka

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.