Charytatywny wieczór z poezją śpiewaną już w czwartek

Charytatywny wieczór z poezją śpiewaną już w czwartek

Już w czwartek (25 października) w Nowym Sączu kolejna impreza z cyklu #charitymusicchallenge. Tym razem Fundacja Garda we współpracy z klubem No To Sącz organizuje ,,Charytatywny wieczór z poezją śpiewaną”.

Środki zebrane podczas wydarzenia przeznaczone zostaną na zakup artykułów higienicznych dla Krakowskiego Hospicjum Dla Dzieci im Księdza Józefa Tischnera.

Koncert akustyczny rozpocznie się o godzinie 19. w klubie przy ulicy Jagiellońskiej 1 w Nowym Sączu. Oprócz niego w programie znalazł się także pokaz projektantki mody M. Kardacz oraz licytacje.

Wstęp kosztuje 10 zł, a na wszystkich gości czekają powitalne drinki oraz poczęstunek. W wydarzeniu mogą uczestniczyć także dzieci.

Partnerami akcji są: Charity Music Chalange, Cukiernia Mecyje Sądeckie, Bosa Joga, Pizzeria Gondola, Jowit Coctail Bar, Fight Klub, Jubiler Nowak, BNKO.

– Wszystkich zapraszamy do udziału w tej dobroczynnej akcji, co spowoduje uśmiech na twarzy dzieci oraz szczęście, któremu wszyscy możemy dopomóc – zachęcają organizatorzy. Jak informują, pomocy finansowej dla Hospicjum udzieliła już Spółka Skarbu Państwa.

fot. ilustr. pixabay

Share on twitter
Share on facebook