Sądecka firma ERSBET została nagrodzona statuetką i tytułem "BUDOWA ROKU 2017" w prestiżowym, ogólnopolskim konkursie Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budowlanych.

Renault2

ERSBET został doceniony za zbudowanie zespołu obiektów tematycznych towarzyszących urządzeniu rozrywkowemu Lech Coaster w Chorzowie. Wyróżnienie przyznawane jest przez jury oceniające projekty pod kątem stosowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych, staranności w wykonywaniu i organizacji pracy oraz przestrzegania norm bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

- Ta nagroda to sukces nas wszystkich. Serdecznie dziękuję za owocną współpracę, zaangażowanie, dyspozycyjność i wysiłek. Ta nagroda jest podsumowaniem naszej wspólnej pracy, w którą włożyliśmy wiele serca i wysiłku. Cieszę się, że znaleźliśmy się w tak elitarnym gronie wyróżnionych.  Mam nadzieję na to, że nasze dobre relacje, także w kolejnych latach przyczynią się do naszego dalszego rozwoju i realizacji kolejnych inwestycji - mówił Rafał Stanuszek, prezes firmy ERSBET.

Czytaj też:

Sądecka firma buduje największy rollercoaster w Europie

 

Źródło zdjęć: Fanpage firmy ERSBET

 

NOWAK-MOSTYMAJ

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.