Budowlany „Oscar” dla sądeckiej firmy Ersbet!

Budowlany „Oscar” dla sądeckiej firmy Ersbet!

Sądecka firma ERSBET została nagrodzona statuetką i tytułem „BUDOWA ROKU 2017″ w prestiżowym, ogólnopolskim konkursie Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budowlanych.

ERSBET został doceniony za zbudowanie zespołu obiektów tematycznych towarzyszących urządzeniu rozrywkowemu Lech Coaster w Chorzowie. Wyróżnienie przyznawane jest przez jury oceniające projekty pod kątem stosowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych, staranności w wykonywaniu i organizacji pracy oraz przestrzegania norm bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

– Ta nagroda to sukces nas wszystkich. Serdecznie dziękuję za owocną współpracę, zaangażowanie, dyspozycyjność i wysiłek. Ta nagroda jest podsumowaniem naszej wspólnej pracy, w którą włożyliśmy wiele serca i wysiłku. Cieszę się, że znaleźliśmy się w tak elitarnym gronie wyróżnionych.  Mam nadzieję na to, że nasze dobre relacje, także w kolejnych latach przyczynią się do naszego dalszego rozwoju i realizacji kolejnych inwestycji – mówił Rafał Stanuszek, prezes firmy ERSBET.

Czytaj też:

Sądecka firma buduje największy rollercoaster w Europie

 

Źródło zdjęć: Fanpage firmy ERSBET

 

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama