Brzyna: jednoślad kontra traktor

Brzyna: jednoślad kontra traktor

W sobotni wieczór zastępy strażaków interweniowały w Brzynie (gmina Łącko), gdzie doszło do zderzenia skutera z ciągnikiem.

12 października około godz. 18:47 strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 2 w Nowym Sączu, oraz druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych Kadcza, Obidza oraz Jazowsko zostały zadysponowane do Brzyny. Jak informują służby prasowe nowosądeckiej Państwowej Straży Pożarnej, mężczyzna jadący skuterem marki Honda wypadł z drogi i uderzył w ciągnik, który znajdował się na prywatnej posesji.

Mimo, że oba pojazdy znajdowały się poza jezdnią, to na czas prowadzenia akcji ratowniczej ruch w obu kierunkach został zablokowany.

– Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu działań oraz odłączeniu klem akumulatora w jednośladzie – relacjonują funkcjonariusze PSP.

Poszkodowany kierowca skutera został zabrany do szpitala, natomiast jego pojazd został przekazany policji. Działania strażaków trwały prawie pięć godzin.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.