Brunary: samochód uderzył w drzewo. 18-latek stracił oddech

Brunary: samochód uderzył w drzewo. 18-latek stracił oddech

Dziś (11 sierpnia), około godziny 18, na drodze powiatowej w miejscowości Brunary (powiat  gorlicki), doszło do zdarzenia drogowego z udziałem Volkswagena Polo. Samochód uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że z pojazdu wypadł silnik. Autem podróżowało dwóch mieszkańców Stawszy.

Po przybyciu na miejsce strażacy ustalili, że samochód osobowy marki Volkswagen Polo z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 18-letni kierowca tuż po zdarzeniu stracił przytomność, dostał ataku padaczki oraz na chwilę stracił oddech.Pierwszej pomocy przedmedycznej udzielili mu strażacy.

Nieprzytomnego nastolatka zabrała załoga pogotowia ratunkowego. 25-letni brat kierowcy był przytomny.  Obaj trafili do gorlickiego szpitala.

W działaniach udział brała załoga OSP Ropa, OSP Brunary, dwa zastępy Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej PSP Gorlice, dwie załogi pogotowia ratunkowego, policja oraz grupa dochodzeniowo-śledcza, która wyjaśnia okoliczności wypadku.

 

Fot. N.S.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.