Bożena Damasiewicz została członkiem Komitetu ds. Kreowania Wizerunku Polskiego Przedsiębiorcy

Bożena Damasiewicz, prezes Fundacji Pomyśl o Przyszłości i dyrektor Biura Zarządu FAKRO, została powołana na członka Komitetu ds. Kreowania Wizerunku Polskiego Przedsiębiorcy.  

Głównym celem działania komitetu jest promowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy w otoczeniu społecznym oraz integracja środowiska przedsiębiorców. Równie ważne jest budowanie patriotyzmu ekonomiczno – gospodarczego we współpracy z Komisją Gospodarki, Parlamentarnym Zespołem na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego oraz Fundacją Pomyśl o Przyszłości.

– Jedną z ciekawszych inicjatyw tego gremium jest powołanie Parlamentu Przedsiębiorców, którego posiedzenie miałoby się odbyć 21 czerwca, w Dzień Przedsiębiorcy – dodaje Bożena Damasiewicz.

Fundacja Pomyśl o Przyszłości, w której jest prezesem, od ponad 7 lat zajmuje się budowaniem kapitału społecznego w Polsce oraz zachęca Polaków do zaangażowania się w rozwój gospodarczy kraju.

– Cieszę się, że nasza działalność została doceniona przez tę nominację. Rozwój polskich rodzimych firm jest niezbędny do budowania dobrobytu i podnoszenia poziomu zamożności wszystkich Polaków – tłumaczy Bożena Damasiewicz.

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.