Bożena Damasiewicz została członkiem Komitetu ds. Kreowania Wizerunku Polskiego Przedsiębiorcy

Bożena Damasiewicz, prezes Fundacji Pomyśl o Przyszłości i dyrektor Biura Zarządu FAKRO, została powołana na członka Komitetu ds. Kreowania Wizerunku Polskiego Przedsiębiorcy.  

Głównym celem działania komitetu jest promowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy w otoczeniu społecznym oraz integracja środowiska przedsiębiorców. Równie ważne jest budowanie patriotyzmu ekonomiczno - gospodarczego we współpracy z Komisją Gospodarki, Parlamentarnym Zespołem na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego oraz Fundacją Pomyśl o Przyszłości.

- Jedną z ciekawszych inicjatyw tego gremium jest powołanie Parlamentu Przedsiębiorców, którego posiedzenie miałoby się odbyć 21 czerwca, w Dzień Przedsiębiorcy - dodaje Bożena Damasiewicz.

Fundacja Pomyśl o Przyszłości, w której jest prezesem, od ponad 7 lat zajmuje się budowaniem kapitału społecznego w Polsce oraz zachęca Polaków do zaangażowania się w rozwój gospodarczy kraju.

- Cieszę się, że nasza działalność została doceniona przez tę nominację. Rozwój polskich rodzimych firm jest niezbędny do budowania dobrobytu i podnoszenia poziomu zamożności wszystkich Polaków – tłumaczy Bożena Damasiewicz.

 

WIŚNIOWSKI3

Wypowiedz się w tej sprawie