Bokser z Nowego Sącza na gali w Londynie: „Szansa na otwarcie drzwi do największych walk”

Fot. archiwum Golden Team Nowy Sącz.

Bokser reprezentujący klub Golden Team Nowy Sącz powalczy na międzynarodowej gali bokserskiej. Otrzyma wielką szansę zaprezentowania się na Wembley Arena w Londynie.

 

Krzysztof Twardowski (9-2, 6 KO) na kolejną walkę czeka od prawie roku, czyli od czasu udanego rewanżu nad Piotrem Podłuckim. Mieszkający w Nowym Sączu młody bokser wystąpi 2 października na gali Wembley Arena w Londynie. Naprzeciw Twardowskiego stanie niepokonany dotąd Richard Riakporh (11-0, 8 KO).

– Do skontaktowania, walki doszło już kilka tygodni temu – powiedział Krzysztof Twardowski. – Wyskoczyła propozycja walki, z zawodnikiem który co prawda nie jest aktywny 2 lat , natomiast zostanie on sklasyfikowany w rankingu w pierwszej 10 świata,  więc jest to wielka szansa i możliwość otwarcia drzwi do już tych największych walk na świecie. Myślę, że przerwa od ostatniej mojej walki nie powinna wyraźnie wpłynąć na tą nadchodzącą. Przeciwnik nie walczył już dwa lata, więc to raczej on się powinien bardziej martwić przerwą. Rywal jest mocnym i znakomitym zawodnikiem, ale nie boję się największych wyzwań, to jest boks, wszystko się może zdarzyć.

Fot. archiwum Golden Team Nowy Sącz.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.