Boisko klubu piłkarskiego zniszczone przez wandali! „Obraz zwalił z nóg” [Zdjęcia]

MUKS Mineralni Krynica-Zdrój na swoim profilu na Facebooku opublikowali niecodzienny post, w którym poinformowali, że murawa na ich stadionie została… zniszczona przez wandali w samochodzie.

Zobacz również: LATEM SANDECJĘ OPUŚCI WIELU PIŁKARZY? – SZUREK NA SPORTOWO [WIDEO]

Treningi dla dzieci z klubu MUKS Mineralni odbywają się kilka razy w tygodniu na krynickim stadionie. Nie ukrywam, że obraz jaki dziś zastałem po prostu mnie mocno zdenerwował i zwalił z nóg. Nie rozumiem dlaczego ktoś nie potrafi uszanować przede wszystkim dzieci, dla których to boisko to ich rozwój i podnoszenie sportowych umiejętności. Ktoś niestety urządził sobie jazdy autem na stadionie łamiąc wszystkie zasady i najzwyczajniej w świecie utrudniając pracę osobom, które pomagają nam, żeby stadion był profesjonalnie przygotowany do treningów oraz meczy ligowych. Jeżeli ktoś z Państwa może coś na ten temat wie lub widział byłbym wdzięczny za wszelkie informacje. Nie można przejść obok tego obojętnie!” – brzmi treść klubowego komunikatu.

Złapać i prace społeczne – to jeden z komentarzy pod postem.

Kilka dni wcześniej MUKS dziękował za pośrednictwem Facebooka MOSiR za dobre przygotowanie boiska. Jak widać komuś ten stan rzeczy bardzo się nie spodobał.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: MUKS

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.