Beata Szydło do młodych w Nowym Sączu: tylko w drużynie rodzą się liderzy

Dla mnie rzeczą najważniejszą jest budowanie drużyny, ponieważ podstawą zwycięstwa jest dobra drużyna. Tylko w drużynie rodzą się liderzy - powiedziała premier Beata Szydło podczas Forum Młodych Liderów w Nowym Sączu.

Za nami XXVII Forum Ekonomiczne i XII Forum Młodych Liderów. Przyszłych przedstawicieli świata biznesu, nauki i polityki odwiedziła premier Beata Szydło.

Prezydent w tekście

Cieszę się, że grono młodych liderów ciągle się powiększa. Już w niedalekiej przyszłości będziecie tworzyli Polskę i Europę o jakiej wszyscy marzymy: Europę bezpieczną, Europę wartości, Europę opartą na poszanowaniu drugiej osoby, na wzajemnych dobrych relacjach i na budowaniu tych relacji i tego wszystkiego, co kiedyś było ideą naszej wspólnoty europejskiej - powiedziała premier.

Podczas paneli dyskusyjnych odbywających się w sali im. Lucjana Lipińskiego młodzież miała szansę zadawać pytania szefowej Rady Ministrów.

- Europa potrzebuje liderów, którzy rozumieją wyzwania, jakie przed nimi stoją i którzy będą potrafili znaleźć rozwiązania pojawiających się problemów. Liderów, którzy mają wizję  i którzy będą wytyczali nowe kierunki – stwierdziła premier.

Przed spotkaniem z młodymi szefowa rządu uczestniczyła w zamkniętym spotkaniu  z zastępcą prezydenta Nowego Sącza - Jerzym Gwiżdżem i przewodniczącym Zarządu Miejskiego Prawa i Sprawiedliwości - Leszkiem Langerem.

Fot. Miasto Nowy Sącz

TRADYCJATEXT

Wypowiedz się w tej sprawie