Żmiąca: zaproszenie na przygodę w siodle

Osada konna w Żmiącej zaprasza na przygodę w siodle. Doskonała okazja aby taką przygodę rozpocząć nadarzy się już 1 i 2 kwietnia podczas dni otwartych Klubu Jeździeckiego Assanya.

Dla dzieciaków będą konkursy z nagrodami, a dla wszystkich – bez względu na ich jeździeckie umiejętności – potężne rabaty i oferta dostosowana do indywidualnych możliwości.

Zapraszamy osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z końmi, jak również jeźdźców startujących w zawodach. Naukę prowadzą doświadczeni instruktorzy oraz trenerzy I i II klasy Polskiego Związku Jeździeckiego. Do dyspozycji mamy pełnowymiarową halę z profesjonalnym podłożem oraz dwa oświetlone parkury. Kochamy naturę i aktywne spędzanie wolnego czasu. Nasza jeździecka brać razem uczy się i bawi. Proponujemy zajęcia z teorii na temat chowu i hodowli koni, obrządków gospodarskich, podstaw weterynarii oraz wspólne imprezy – kuszą organizatorzy.

Program dni otwartych:

⦁ Jazda na lonży dla początkujących (indywidualna z instruktorem) – od godz. 10 do 18, co 30 minut
⦁ Jazda konna dla średniozaawansowanych i zaawansowanych, godziny rozpoczęcia: 10, 12, 14, 16.
⦁ Przejażdżka bryczką (6 osób), od godziny 15 ( 5 zł/os.)
⦁ Oprowadzanie na kucach i koniach od godziny 10:30 do 18.

Zapisy w dniu wydarzenia, lub wcześniej: nr tel. : 694 499 64; e-mail: [email protected]

fot. Assanya

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.