- Czeka nas praca, praca i jeszcze raz praca, bo wyborcy będą nas rozliczać - mówił tuż po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich Artur Bochenek, pełnomocnik komitetu wyborczego Ludomira Handzla, a zarazem zastępca wójta Chełmca. 

Renault2

- Wiedzieliśmy, że idziemy w dobrym kierunku, a mieszkańcy będą chcieli, żebyśmy realizowali taki program. Dlatego nie ma jakiegoś zdziwienia, ale jesteśmy zaskoczeni, że jest aż tyle tysięcy głosów przewagi. Jestem bardzo dumny z mojego kochanego miasta i moich kochanych współobywateli - kontynuował.

Podkreślał, iż Koalicja Nowosądecka prowadziła bardzo pozytywną i konkretną kampanię z przesłaniem dla mieszkańców.

- Z tego przesłania będziemy rozliczeni i wiem o tym, że czeka nas dużo pracy. Jest to duża odpowiedzialność, ale ręce się nam rwą do roboty - zapewniał Artur Bochenek.

Zapytany o częste wizyty oficjeli z rządu stwierdził, iż odwiedziny polityków zwyczajnie zmęczyły Sądeczan.

- Mieszkańcy chcieli żebyśmy rozmawiali, żeby były debaty, żebyśmy pokazali, co mamy do zaoferowania, jaki program, a nie pokazywali ludzi. Rozmowy z tamtej strony nie było, my ją prowadziliśmy - skwitował.

Zdaniem Artura Bochenka brak udziału Iwony Mularczyk w debatach podczas drugiej tury też był ogromnym błędem i stanowił przyczynek do przegranej.

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.