Być, czy mieć? Jasne, że być! Nowy krążek sądeckiego rapera

Być, czy mieć? Jasne, że być! Nowy krążek sądeckiego rapera

23 lutego będzie dniem premiery najnowszej płyty Arkadio pod tytułem „Nierzadko”. Teksty utworów które znalazły się na krążku, nawiązują do ostatniego albumu sądeckiego rapera „FUNDAMENT Rób to co kochasz” . Muzyk zachęca do poszukiwania w życiu tego, co najbardziej cenne i dzielenia się z innymi.

Na płycie pogłębiam tematy dotyczące życia, które pojawiły się w poprzednim albumie. Zwracam uwagę na to, że warto być, a nie mieć. Zachęcam też, aby poszukiwać celu w życiu i dawać światło innym – mówi Arkadio.

Na płycie znajdziemy między innymi „Raport o biedzie” zainspirowany akcją Szlachetna Paczka. Podejmując temat ubóstwa, muzyk zachęca do dobroczynności.

-Człowiek, który zaczyna żyć ewangelią, pasją, marzeniami, dostrzega, że może zrobić wiele dobrych rzeczy i ta płyta właśnie na takie działanie ukierunkowuje  –dodaje raper.

Premiera płyty połączona będzie z koncertem Arkadio w Klubie Studio Artystyczne, który odbędzie się 23 lutego o godz. 19. Muzyk wystąpi wraz z gośćmi: BOSSKI ROMAN i ANATOM.

W marcu Arkadio planuje kontynuować działalność rekolekcyjną w ramach cyklu „Rób to co kochasz”. Spotkania zaplanowano w szkołach i ośrodkach kultury. Jak tłumaczy – mają inspirować młodych ludzi do odkrywania swoich silnych stron w sobie, tak aby lepiej służyć Bogu i  ludziom.

-Zachęcam  do realizacji marzeń, do robienia tego co się kocha i przekazywania tego dalej, bo to jest pełnia człowieczeństwa – podkreśla Arkadio.

Arkadio (Arkadiusz Zbozień) ur.  w 1990 r. w Nowym Sączu raper, freestylowiec, autor czterech płyt, audiobooka i książki oraz pomysłodawca ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach. Od 4 lat regularnie występuje w Polsce i wśród zagranicznej Polonii z koncertami oraz autorskimi programami (program profilaktyki uzależnień) zachęcającymi do pozytywnych zmian w życiu. Szczęśliwy mąż i tata. Robi to, co kocha.

FOT. Dorota Czoch

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.