Być, czy mieć? Jasne, że być! Nowy krążek sądeckiego rapera

Być, czy mieć? Jasne, że być! Nowy krążek sądeckiego rapera

23 lutego będzie dniem premiery najnowszej płyty Arkadio pod tytułem „Nierzadko”. Teksty utworów które znalazły się na krążku, nawiązują do ostatniego albumu sądeckiego rapera „FUNDAMENT Rób to co kochasz” . Muzyk zachęca do poszukiwania w życiu tego, co najbardziej cenne i dzielenia się z innymi.

Na płycie pogłębiam tematy dotyczące życia, które pojawiły się w poprzednim albumie. Zwracam uwagę na to, że warto być, a nie mieć. Zachęcam też, aby poszukiwać celu w życiu i dawać światło innym – mówi Arkadio.

Na płycie znajdziemy między innymi „Raport o biedzie” zainspirowany akcją Szlachetna Paczka. Podejmując temat ubóstwa, muzyk zachęca do dobroczynności.

-Człowiek, który zaczyna żyć ewangelią, pasją, marzeniami, dostrzega, że może zrobić wiele dobrych rzeczy i ta płyta właśnie na takie działanie ukierunkowuje  –dodaje raper.

Premiera płyty połączona będzie z koncertem Arkadio w Klubie Studio Artystyczne, który odbędzie się 23 lutego o godz. 19. Muzyk wystąpi wraz z gośćmi: BOSSKI ROMAN i ANATOM.

W marcu Arkadio planuje kontynuować działalność rekolekcyjną w ramach cyklu „Rób to co kochasz”. Spotkania zaplanowano w szkołach i ośrodkach kultury. Jak tłumaczy – mają inspirować młodych ludzi do odkrywania swoich silnych stron w sobie, tak aby lepiej służyć Bogu i  ludziom.

-Zachęcam  do realizacji marzeń, do robienia tego co się kocha i przekazywania tego dalej, bo to jest pełnia człowieczeństwa – podkreśla Arkadio.

Arkadio (Arkadiusz Zbozień) ur.  w 1990 r. w Nowym Sączu raper, freestylowiec, autor czterech płyt, audiobooka i książki oraz pomysłodawca ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach. Od 4 lat regularnie występuje w Polsce i wśród zagranicznej Polonii z koncertami oraz autorskimi programami (program profilaktyki uzależnień) zachęcającymi do pozytywnych zmian w życiu. Szczęśliwy mąż i tata. Robi to, co kocha.

FOT. Dorota Czoch