Praca szuka ludzi! Nowe kwalifikacje za darmo i trzymiesięczny staż dla uczestników projektu

Chcesz znaleźć pracę, tylko nie wiesz jak szukać, aby mieć później zawodową satysfakcję? Szukasz po raz pierwszy, albo po długiej przerwie waktywności zawodowej  i potrzebujesz pomocy? A może jesteś pracodawcą, który chętnie zatrudniłby nowych pracowników, gdyby nie problem z kosztami pracy w trudnym okresie próbnym? Na  problemy osób próbujących odnaleźć się na rynku pracy i przedsiębiorców zatroskanych o koszt wdrażania do zawodu nowych członków załogi jest lekarstwo:

WSB2020

Nowosądecka firma Anima Fortis prowadzi rekrutację chętnych do skorzystania z programu stażowego wraz z przygotowaniem zawodowym.

Uczestnicy, którzy zakwalifikują się do projektu, mogą liczyć na pomoc w zdobyciu nowych, ciekawych kwalifikacji zawodowych, na wsparcie doradcy zawodowego, pośrednika pracy i psychologa i atrakcyjny pakiet udogodnień w procesie szukania swojego miejsca na rynku pracy.

Osoby dojeżdżające na zajęcia i szkolenia otrzymują zwrot kosztów dojazdu , a na miejscu  mają zapewniony posiłek, przekąski, kawę i herbatę.

Na gratyfikację finansową można liczyć wcześniej niż z chwilą zatrudnienia, bowiem już udział w kursie zawodowym, który można wybrać stosownie do swoich zainteresowań jest wynagradzany. Po szkoleniu każdy słuchacz otrzymuje certyfikat.

Po zakończeniu trwającego 100 godzin kursu podnoszącego kwalifikacje (tematyka do wyboru), uczestnicy kierowani są na trzymiesięczny staż u pracodawców.

Na spotkanie rekrutacyjne Anima Fortis zaprasza osoby zamieszkujące w Małopolsce, które spełniają min. jedno z następujących kryteriów:

  • Studiują zaocznie
  • Są młodymi rodzicami
  • Są osobami bezrobotnymi zarejestrowanymi w Urzędzie Pracy (III profil)
  • Są osobami biernymi zawodowo niezarejestrowanymi w Urzędzie Pracy
  • Są niepełnosprawni
  • Zagrożeni ubóstwem lub wykluczeniem społecznym
  • Mają niskie kwalifikacje,

 

Biuro projektu mieści się przy ul. Żeglarskej 5 w Nowym Sączu

Kontakt telefoniczny do organizatorów:

Magda Kotlarz 605-220-232

Natalia Hudzicka 696-200-744

Zapraszamy do kontaktu również pracodawców, gotowych do przyjęcia na staż uczestników projektu.

Polub nas na FB, będziesz na bieżąco!

 

tekst sponsorowany

PUMA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.