Andrzej Gut-Mostowy otworzył biuro poselskie w Nowym Sączu

W Nowym Sączu przy ul. Wałowej 1 na wyborców i sympatyków zjednoczonej prawicy czekał będzie poseł Andrzej Gut-Mostowy oraz jego najbliżsi współpracownicy. Mieszczące się na drugim piętrze kamienicy biuro jest jedną z dwóch siedzib posła. Gościem uroczystości otwarcia był wicepremier Jarosław Gowin.

wsb3

– Skala poparcia w okręgu 14 oraz tematy poruszane w mojej kampanii wyborczej dotyczące turystyki i konsekwencji wprowadzenia waluty euro dla rozwoju naszego regionu, pokazują, że Sądecczyzna i Podhale żyją tymi samymi problemami i mają wspólny pogląd na sprawy gospodarcze i światopoglądowe. Zważywszy również na to, jak wielu mam znajomych przedsiębiorców w tym rejonie, uznałem, że moje biuro powinno działać tutaj, w Nowym Sączu – mówił poseł Andrzej Gut – Mostowy.

Jak zaznaczył, do biura poselskiego przyjść może każdy – bez względu na to czy potrzebował będzie pomocy przy rozwiązywaniu codziennych problemów, czy też w kwestiach poważnych, wymagających poselskiej interwencji.

Dziękuję, że 13 października obdarzyliście zaufaniem obóz Zjednoczonej Prawicy i umożliwiliście kontynuację misji zmiany Polski na lepsze. Chciałbym podziękować tym, którzy oddali głos na Andrzej Guta Mostowego, który odniósł spektakularny sukces nie tylko na Podhalu, ale też na ziemi Sądeckiej – dodał wicepremier Jarosław Gowin.

Poseł Andrzej Gut – Mostowy obiecał dbać o rozwój turystyczny Ziemi Sądeckiej i o jej dostępność komunikacyjną.

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]