Aktywny Sądecki Senior

Aktywny Sądecki Senior

Fundacja Horyzont360 wspólnie z Heron Live Hotel oraz Firmą Wiśniowski wdraża projekt pt. Aktywny Sądecki Senior. Projekt ten jest współfinansowanych ze środków Województwa Małopolskiego.  Głównym celem projektu jest zwiększenie zaangażowania organizacji pozarządowej- Fundacji HORYZONT360 oraz mieszkańców Powiatu Nowosądeckiego w zakresie przeciwdziałania wykluczeniu osób starszych zamieszkujących na obszarach wiejskich powiatu poprzez wdrożenie kompleksowej oferty zajęć zdrowotno- edukacyjno- kulturalnej.

Partnerzy aktywnie realizują różnego rodzaju przedsięwzięcia na rzecz osób starszych. Mamy świadomość jak ważni dla naszego życia codziennego są nasi rodzice oraz dziadkowie. Chcemy aby jak najdłużej aktywnie spędzali czas oraz rozwijali się. Zachowanie wysokiej aktywności fizycznej, umysłowej i społecznej stanowi jeden z czynników prognozujących dłuższe trwanie życia, umożliwia starszym ludziom zachowanie autonomii i niezależności, a tym samym przyczynia się do poprawy jakości ich życia.

Prezentowany projekt skierowany jest do osób powyżej 60. roku życia zamieszkujących na obszarze Powiatu Nowosądeckiego chcących wziąć udział w wyjazdach edukacyjno- kulturalnych oraz w wydarzeniu kulturalnym jakie zaplanowano zorganizować w Heron Live Hotel w Siennej.

Szczegółowe informacje na temat projektu dostępne są na stronie internetowej Fundacji: www.fundacjahoryzont360.pl oraz pod numerem telefonu: 667 666 508.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.