Kapela Góralska Ciupaga z Łącka nakręciła teledysk z Agnieszką Kaczorowską

Agnieszka Kaczorowska – aktorka, prezenterka i Młodzieżowa Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich wystąpiła w debiutanckim klipie kapeli Ciupaga do piosenki ,,Dziewczyno”. Teledysk został nakręcony m.in na platformie widokowej Woli Kroguleckiej oraz w Parku Technologicznym MMC Brainville.

Piosenka opowiada historię dziewczyny, która biegnie przez życie, a na koniec spotyka to, na co czekała cały czas, czyli miłość – zdradza Piotr Krzywdziński, lider Ciupagi dla RDN Nowy Sącz.

Do teledysku kapela szukała aktorki, która potrafi tańczyć i dodatkowo ma słowiańską urodę. Idealną do tej roli okazała się być Agnieszka Kaczorowska, którą znamy m.in z serialu ,,Klan”,jako Bożenkę Kazuń, czy z programu Dancing with the Stars (Taniec z gwiazdami), gdzie jest trenerką tańca.

O realizacji teledysku pisaliśmy tutaj

W klipie możemy podziwiać piękne plenery Nowego Sącza, Woli Kroguleckiej, Łososiny Dolnej. To dopiero początek, Kapela nie zwalnia i szykuje się do nagrania płyty.

Góralski zespół wokalno-instrumentalny pochodzi z Łącka. Istnieje od 2005 roku, jednak szerszej publiczności dał się poznać w IX edycji programu Mam Talent, gdzie usłyszał 3xTak od Agnieszki Chylińskiej, Małgorzaty Foremniak i Agustina Egurroli. Podbił serca zarówno jurorów jak i publiczności i tym samym trafił do finału edycji.

Premiera teledysku odbyła się wczoraj. Oto on:

Fot. MMC Brainville w Nowym Sączu

 

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.