Nie żyje prezes CD Locum, grupy kapitałowej, do której należy sądecka Galeria Trzy Korony. Zmarł na autostradzie A4

Nie żyje Stanisław Kosoń, prezes zarządu Grupy Kapitałowej CD Locum, do której należy Galeria Trzy Korony w Nowym Sączu. Miał 57 lat.

Biznesmen zmarł podczas podróży autostradą A4. Przed godz. 15. w piątek służby ratownicze wezwano do wypadku, który miał miejsce w okolicach Dębicy. Kierowca podróżujący lexusem nagle zjechał z jezdni i uderzył w bariery.

Jak informują funkcjonariusze z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie – ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna prawdopodobnie stracił przytomność podczas jazdy. Ratownicy, którzy przybyli na miejsce podjęli próbę reanimacji, jednak życia kierowcy nie udało się uratować.

Grupa CD Locum jest firmą rodzinną zajmującą się budową i zarządzaniem nieruchomościami, głównie w sektorze handlowym. Spółka, obecna na rynku od ponad 20 lat, wybudowała ponad 130 tys. mkw. powierzchni handlowej m.in. w Dębicy, Bochni, Nowym Sączu oraz Jarosławiu.

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.