Około godziny 20. przy sklepie Auchan w Nowym Sączu pojawiło się kilka zastępów straży pożarnej. Zarówno pracownicy, jak i klienci opuścili budynek. W jednym miejscu pojawił się dym spowodowany pożarem instalacji.
– Zgłoszenie otrzymaliśmy o 19:55. Na miejscu okazało się, że doszło do pożaru instalacji elektrycznej w jednej z części sklepu. W tym zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń – poinformował w rozmowie z naszą redakcją dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Nowym Sączu.
Już przed przybyciem strażaków pracownicy wraz z elektrykiem opanowali sytuację. Do zadań PSP pozostało zabezpieczenie miejsce zdarzenia i sprawdzenie źródła pożaru. Na tym zakończono działania.
Czytaj także: Nowy Sącz. Wkrótce otwarcie basenu nad Łubinką



























































































































































































































