Uszew: poważny wypadek na DK75. W akcji LPR

Uszew: poważny wypadek na DK75. W akcji LPR

O poranku doszło do poważnego zdarzenia w ciągu drogi krajowej nr 75 w miejscowości Uszew (powiat brzeski). Droga jest całkowicie zablokowana.

W piątek, 23 stycznia, około godziny 6:00, na drodze krajowej nr 75 doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu ciężarowego marki Scania oraz pojazdu dostawczego. Ze względu na stan jednego z kierujących – najprawdopodobniej nastolatka, który został zakleszczony w pojeździe – niezbędne było wezwanie załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak informują służby, droga krajowa nr 75 w miejscowości Uszew (gmina Gnojnik) jest całkowicie zablokowana. Trwają czynności wyjaśniające.

Czytaj także: Maleńka Alia przeżywała piekło. Wstrząsająca relacja znajomych ,,ona nie może do nich wrócić, ani nikogo z tej rodziny” [FILM]

Fot. Capuccino.eu – Regionalny Portal Informacyjny

Filmoteka dts24

194 Videos