Zaginął 51-letni mieszkaniec Wielogłów. Potrzebna pomoc

Zaginął 51-letni mieszkaniec Wielogłów. Potrzebna pomoc

policja radiowóz

Wyjechał do pracy za granicę i stale telefonował do rodziny, ale w pewnym momencie kontakt się urwał. Teraz rodzina i policja proszą o pomoc. Każda informacja może okazać się cenna i doprowadzić do ustalenia miejsca jego pobytu.

51-latek to mieszkaniec miejscowości Wielogłowy w gminie Chełmiec. W lipcu wyjechał do pracy do Niemiec. Ostatni raz skontaktował się z rodziną 31 października, a później nie odezwał się do nikogo z bliskich i nie wrócił do domu. Wcześniej telefonował regularnie.

– Poszukiwania zaginionego prowadzi Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu. Wszelkie informacje dotyczące osoby zaginionej prosimy przekazywać na numer alarmowy 112 lub 47 833 46 30 (całodobowo) – informuje kom. Justyna Basiaga, Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu.

AKTUALIZACJA: Poszukiwania 51-latka z miejscowości Wielogłowy zakończone

fot. arhiwum dts24.pl

Filmoteka dts24

194 Videos