,,Czy druga rewolucja kolejowa zmieni oblicze Nowego Sącza i regionu?”- na to pytanie spróbujemy odpowiedzieć na konferencji w gronie przedsiębiorców, naukowców, historyków i samorządowców. Ale nie tylko! Poznamy 100 przedsiębiorców, którzy są lokomotywą ewolucji Sądecczyzny.
O tym, jaką rolę pełni kolej w rozwoju danego regionu, zapewne nikogo nie trzeba przekonywać. Blisko 150 lat temu budowa żelaznej kolei na trwałe zmieniła oblicze i charakter Nowego Sącza. Kolejny raz region stoi przed historyczną szansą, która ponad setkę lat temu przyniosła skok cywilizacyjny.
Giganci
Na konferencji poznamy listę 100 Firm Napędzających Sądecką Gospodarkę. Kiedy? 21 listopada w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University. Na tym wydarzeniu zwyczajnie trzeba być. Rozpoczyna się o 17:30. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej. Wstęp bezpłatny. A kto nie może pojawić się osobiście, będzie mógł oglądać konferencję on-line na naszym facebook’u ,,DTS24„.




































































































































































































