53-latek, który wjechał do rowu w Siedlcach, nie był trzeźwy

53-latek, który wjechał do rowu w Siedlcach, nie był trzeźwy

Kierowca, który zakończył swoją podróż w rowie w Siedlcach (gmina Korzenna) nie był trzeźwy. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 11:30, o czym pisaliśmy TUTAJ. Dziś mamy więcej informacji w tej sprawie.

24 września auto osobowe wypadło z drogi powiatowej w miejscowości Siedlce i znalazło się w rowie. Na miejsce udali się policjanci, strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego.

W samochodzie marki BMW znajdował się tylko mężczyzna, 53-letni mieszkaniec Tarnowa, od którego wyczuwalna była woń alkoholu. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że w organizmie ma ok. 2 promili alkoholu – poinformowała nas kom. Justyna Basiaga, Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu.

Choć wczoraj wstępnie strażacy mówili o jednej osobie poszkodowanej, po przebadaniu przez załogę karetki pogotowia okazało się, że kierowca nie odniósł żadnych obrażeń.

Policjanci zatrzymali 53-latkowi prawo jazdy. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniać funkcjonariusze Komisariatu Policji w Grybowie, prowadzący postępowanie w tej sprawie.

fot. OSP Siedlce, OSP Korzenna