5. urodziny nowosądeckiego kina Helios!

5. urodziny nowosądeckiego kina Helios!

W niedzielę, 21 października kino Helios w Nowym Sączu świętować będzie swoje piąte urodziny! Na Widzów czekają wspaniałe premierowe seanse, liczne niespodzianki, ciekawe konkursy oraz wiele innych atrakcji. Ponadto z tej okazji obowiązywać będzie wyjątkowa cena biletów – za dowolny seans Widzowie zapłacą tylko 17 złotych!

Przez ostatnie pięć lat Widzowie nowosądeckiego kina Helios obejrzeli wiele filmowych hitów, bawili się na niezliczonych premierach, seansach specjalnych i witali niejeden Nowy Rok. Filmowe spotkania 21 października będą niepowtarzalną okazją aby podziękować za ten wspólnie spędzony czas. W tę niedzielę każdy Widz kina Helios w Nowym Sączu z pewnością znajdzie coś dla siebie!

W holu kina na wszystkich Gości czekać będzie mnóstwo niespodzianek, między innymi filmowe konkursy z Kołem Fortuny, pokaz iluzjonisty, wesołe animacje dla najmłodszych, prezentacja klubu sportowego Dexters Team, występy artystyczne podopiecznych Pałacu Młodzieży oraz Klubu Karate Tradycyjnego Nowy Sącz. Oczywiściew tym dniu nie zabraknie także tortu urodzinowego!

Widzowie będą mogli także wziąć udział w specjalnych konkursach. Na Widza, który zaprezentuje najstarszy bilet do kina w Nowym Sączu czeka podwójne zaproszenie na zabawę Sylwestrową w Willi Poprad w Rytrze, a na autora oryginalnych, zabawnych życzeń z okazji pięciolecia multipleksu – podwójne zaproszenie na weekend z pakietem SPA w Perle Południa w Rytrze.

W najbliższą niedzielę, 21 października kino Helios to pozycja absolutnie obowiązkowa! Nie zabraknie dobrej zabawy, licznych animacji i  kinowych nowości.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.