4 sierpnia, Zakliczyn: koncert gitarowy – Krzysztof Pełech & Robert Horna Duo

4 sierpnia, Zakliczyn: koncert gitarowy – Krzysztof Pełech & Robert Horna Duo

W ramach 7 edycji festiwalu Emanacje 4 sierpnia o godz.19 na zakliczyńskiej scenie Europejskiego Centrum Muzyki im. Krzysztofa Pendereckiego wystąpi duet gitarzystów Krzysztof Pełech & Robert Horna Duo. Ci wybitni gitarzyści jazzowi będą prezentować swoje umiejętności w bogatym repertuarze, w którym są m.in. utwory Freddiego Mercury, Stanley’a Meyersa, czy Astora Piazzolli.

Krzysztof Pełech to wybitny wrocławski muzyk, trzykrotnie wybrany najlepszym polskim gitarzystą klasycznym przez magazyn „Gitara i Bas”. Artysta wykonuje około 60 koncertów rocznie i ma na swoim koncie 16 albumów. Jest Dyrektorem Artystycznym Wrocławskiego Festiwalu Gitarowego GITARA + / Guitar Masters i Letniego Kursu Gitary w Krzyżowej. Od 2005 roku prowadzi klasę gitary w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, gdzie uzyskał tytuł doktora sztuki.

Robert Horna koncertuje w Polsce, w Szwajcarii, Rumunii, Słowacji, Mołdawii, Niemczech, Belgii, Holandii oraz w Ameryce Południowej. Gości z recitalami na wielu prestiżowych festiwalach muzycznych, podczas których regularnie jest zapraszany do prowadzenia lekcji mistrzowskich. Gitarzysta jest również autorem trzech solowych płyt wydanych nakładem CD Accord Music Edition. Od 2012 roku prowadzi klasę gitary w Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.