14-latek wyszedł na łuk mostu, by wygrać zakład i zrobić sobie selfie

14-latek wyszedł na szczyt łuku mostu na Dunajcu, aby wygrać zakład z kolegami i zrobić sobie zdjęcie (tzw. selfie). Nie zdawał sobie sprawy, że może zginąć, gdyż wystarczyła chwila nieuwagi i spadłby z kilkudziesięciu metrów wprost do rzeki lub na jezdnię. 

Renault2

O zdarzeniu, do którego doszło w ubiegłą niedzielę, informuje mł. insp. Sebastian Gleń z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

- W Niedzielę Wielkanocną około godziny 14.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o stojącym na moście w Krościenku nad Dunajcem mężczyźnie, który prawdopodobnie chce skoczyć do rzeki.  Po przyjeździe na miejsce zastali strażaków i stojącego z nimi nastolatka. Chłopak na widok jadących służb zszedł na chodnik - relacjonuje.

Okazało się, że to już kolejny wybryk nastolatka i od pewnego czasu sprawia problemy wychowawcze zarówno w domu, jak i w szkole. Jego sprawą zajmie się sąd rodzinny. Po zdarzeniu został przekazany opiekunom prawnym.

Źródło: Małopolska Policja

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.