10 lat zespołu Kordian. Już 14 kwietnia huczny jubileusz. Co wiadomo o imprezie? (zdjęcia)

10 lat zespołu Kordian. Już 14 kwietnia huczny jubileusz. Co wiadomo o imprezie? (zdjęcia)

To już 10 lat istnienia zespołu Kordian. 14 kwietnia w Warszawie (Hotel Arche Krakowska) odbędzie się huczny jubileusz. Poprowadzi go Katarzyna Cichopek. Nie zabraknie specjalnych gości i przyjaciół wokalisty: Partycji Runo, Mateusza Mijala czy zespołów Topky i Venus.

Sam artysta nie ukrywa swojego zadowolenia. W rozmowie z naszą redakcją przyznaje, że jubileusz jest dla niego ważnym momentem.

– To już dziesięć lat twórczości. Zapowiada się wspaniała impreza. Głównym wydarzeniem będzie koncert z moim udziałem a całość poprowadzi Katarzyna Cichopek. Nie zabraknie zaszczytnych gości oraz przedstawicieli mediów. Gościnnie wystąpią między innymi Mateusz Mijal czy zespół Topky. Tą są dziewczyny, które kiedyś tworzyły zespół Top Girls, ale rozłączyły się i teraz tworzą nowy projekt. Jestem podekscytowany. Będzie okazja do podsumowania dziesięciu lat działalności i będzie też okazja do dobrej zabawy – mówi Kordian w rozmowie z portalem DTS24.

Sądecki zespół Kordian przebywał w miniony weekend we Francji. Teraz przed muzykami świąteczne koncertowanie, a potem podróż do Warszawy na pierwszy, dwucyfrowy jubileusz. Poniżej zdjęcia wokalisty wraz z zespołem, które zostały wykonane na przestrzeni ostatnich dni.

Czytaj także: Nowy Sącz. Muzycy, tancerze, artyści kabaretowi bójcie się! Macie mocną konkurencję! Za nami 45. Festiwal Młodych Talentów (ZDJĘCIA)

Fot: Kordian Cieślik / Facebook

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama