Znamy Gospodarcze Lokomotywy Sądecczyzny

Znamy Gospodarcze Lokomotywy Sądecczyzny

Już po raz ósmy Fundacja Pomyśl o Przyszłości we współpracy z „Dobrym Tygodnikiem Sądeckim” publikuje „Listę 100 największych firm napędzających gospodarkę Sądecczyzny”. Ranking ten pokazuje, jak ogromny potencjał tkwi w naszym regionie. Uwzględniono w nim firmy, które z racji swojej działalności, wypracowanego majątku i wielkości zatrudnienia są „gospodarczymi lokomotywami” Sądecczyzny.


Obecność na liście jest wyrazem odniesionego sukcesu. Obarczonego niejednokrotnie, a nawet bardzo często ciężką pracą, ryzykiem i trudnymi decyzjami. Do wielkich rzeczy dochodzi się długo i z wysiłkiem. I nie jest to kwestia, że wymienionym firmom „coś się udało”. Ich właściciele, szefowie, pracownicy rozwinęli firmę dzięki swojej ciężkiej pracy i zaangażowaniu.

A to, że znaleźli się na „Liście 100 największych firm napędzających gospodarkę Sądecczyzny”, nie jest przypadkowe. Miejmy nadzieję, że aktywność lokalnych przedsiębiorców oraz ich sukcesy staną się inspiracją dla nas wszystkich. Tym, którzy znaleźli się na liście, składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do realizacji kolejnych celów. Dzięki Państwa działalności powstają miejsca pracy dla tysięcy rodzin z Nowego Sącza i okolic. Dzięki Państwu nasza „Mała Ojczyzna” może się gospodarczo rozwijać i promować walory naszego pięknego regionu.

– Publikacja rankingu 100 największych firm napędzających gospodarkę Sądecczyzny, to lokalne święto przedsiębiorczości. Dziękujemy przedsiębiorcom za zaangażowanie i ciężką pracę, za determinację w umacnianiu polskiej gospodarki nie tylko w kraju, ale także na arenie międzynarodowej. Postawa przedsiębiorców pełna pasji, konsekwencji w działaniu oraz wytrwałości jest wzorem dla tych, którzy dopiero wchodzą na ścieżkę zawodową, stawiając swoje pierwsze, biznesowe kroki. Wierzymy, że nasz ranking stanie się motorem napędzającym mniejsze firmy do dalszego rozwoju. Część z nich zapewne stanie się kiedyś większymi, a może nawet i globalnymi. Niech to lokalne święto przedsiębiorczości będzie motywacją dla nas wszystkich do budowania lepszej, opartej na wzajemnej współpracy Polski. W imieniu całego zespołu Fundacji gratuluję wszystkim firmom, które znalazły się na opublikowanej liście oraz życzę wytrwałości w realizacji kolejnych celów służących rozwojowi naszej lokalnej oraz polskiej gospodarki – mówi Bożena Damasiewicz – prezes Fundacji Pomyśl o Przyszłości.

Listę stu gospodarczych lokomotyw Sądecczyzny znajdziesz w numerze (do bezpłatnego pobrania pod linkiem: https://www.dts24.pl/download/158200/

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.