Puchar  pojechał do Jasła – I Deblowe Mistrzostwa Nowego Sącza w Darta  za nami!

Nowosądeckie Stowarzyszenie Darta w sobotę 11 maja zorganizowało I Deblowe Mistrzostwa Nowego Sącza.

Do turnieju zapisało się 16 par m.in. z Krakowa, Bochni, Krosna, Mielca, Jasła, Nowego Targu, Myślenic, Tarnowa, Andrychowa w tym 5 par oczywiście z Nowego Sącza.

Prezydent w tekście

Walka w grupach trzymała w napięciu do samego końca, ale finalnie Nowy Sącz okazał się bardzo gościnny i oddał wszystkie premiowane miejsca przyjezdnym…

W finale spotkały się pary z Bochni i Jasła.

Po bardzo zaciętym meczu 6:4 zwycięstwo wywalczyła para z Jasła Radosław Przybyła/Dariusz Szeląg, tym samym otrzymując tytuł I Deblowych Mistrzów Nowego Sącza, Wicemistrzami została para z Bochni Łukasz Konieczny/Sławomir Trojanowski .Natomiast III miejsce przypadło w udziale parze z Nowego Targu ANDRZEJ Trybuła/Michał Wąchała, ograli oni 5:4 niespodziewanie parę z Krakowa Mariusz Małek/Marcin Małek.

MVP turnieju (najwięcej wybryków) zdobył zawodnik z Krosna Marek Lenart.

Dziękujemy wszystkim za udział w  turnieju, oraz zapraszamy częściej do Nowego Sącza.

Serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów, Bogdański Fabryka Okien i Drzwi, firma MultiPak, firma Green –Tech, firma LuxBruk, Klub bilardowy UFO.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej www.dartns.com.pl oraz na nasz oficjalny profil fb, gdzie znajdziecie najbliższe terminy naszych rozgrywek.

Do zobaczenia przy tarczy.

Nowosądeckie Stowarzyszenie Darta

Fotogaleria z mistrzostw:

 

 

 

 

 

 

 

TRADYCJATEXT

Wypowiedz się w tej sprawie