Prokuratura prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości człowieka, którego ciało znaleziono nieopodal ul. Węgierskiej

Prokuratura prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości człowieka, którego ciało znaleziono nieopodal ul. Węgierskiej

W zaroślach nieopodal ul. Węgierskiej w Nowym Sączu znaleziono zwłoki mężczyzny. Niestety, choć minęło niemal pół roku, nadal nie wiadomo kim był zmarły.

„Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu, w śledztwie o sygn. 4149-4.Ds.36.2021.Sp(c) prowadzi działania zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny, którego zwłoki ujawnione zostały w dniu 6 sierpnia 2021 r. w Nowym Sączu, w zaroślach, w pobliżu ul. Węgierskiej. Osoby mogące znać tożsamość tego mężczyzny proszone są o kontakt telefoniczny z prowadzącym śledztwo prokuratorem pod numerem +18 443 55 18 wew. 107, Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu pod numerem 47 833 41 80 lub z najbliższą jednostką Policji”  – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej prokuratury.

Mężczyzna, w momencie śmierci miał 156 cm wzrostu. Miał około 60 lat. Nie miał zębów. W chwili śmierci ubrany był w dwa podkoszulki – zielony i ciemnoniebieski, ciemnoszare spodnie spięte paskiem, czarne skarpety oraz  szarozielonkawe buty sportowe.

 

Targi Edukacja, Kariera, Przyszłość

REPERTUAR KINA SOKÓŁ

Reklama