Podbijesz świat orężem mediów społecznościowych czyli... marketingowe śniadanie w Nowym Sączu

Czyją twarz i czyje nazwisko wykorzystać w działaniach marketingowych, aby kampania była powodem do świętowania? Jak za pomocą Twittera i Facebooka zawojować świat? Na te i mnóstwo innych pytań odpowiedzą już 4 października eksperci Agencji Eura7, którzy zapraszają sądeczan na marketingowe śniadanie. Odbędzie się ono w ramach cyklu: Internet ASAP

Renault2

Kto to taki influencer i jak z nim współpracować aby odnieść sukces i trafić do klienta? Jak skutecznie chronić wizerunek firmy i przedsiębiorcy? Dlaczego rejestrować znak towarowy?  Jesteś pewien, że znasz dobre odpowiedzi? Jeśli pojawił się choć cień wątpliwości, warto z zaproszenia skorzystać.

- Dokonamy wspólnie analizy i podsumowania kampanii reklamowych, m.in. w oparciu o zasięg i interakcje Facebook oraz Instagram, bazując na konkretnych przykładach - kuszą organizatorzy.

Zagadnienia dotyczące współpracy marki z influencerami omówi Łukasz Wołek, prezes agencji Abanana.

Podsumowania ciekawych kampanii reklamowych w mediach społecznościowych na bazie zasięgów i interakcji  dokona Hubert Wydrych, Head of Product Unamo Social Media.

O prawie w mediach społecznościowych opowie Marek Suchan, Adwokat w Adwokackiej spółce partnerskiej Pilch Piotrowski i Partnerzy.

Śniadania marketingowe odbywają się od 2015 roku. Organizatorem  jest spółka Eura7, właściciel agencji interaktywnej Eura7 i agencji komunikacji marketingowej Abanana. Ideą spotkań jest wymiana doświadczeń między specjalistami z branży a uczestnikami. Tradycyjną formułą są wykłady i prelekcje, duże zainteresowanie wśród uczestników budzą również warsztaty. Organizatorzy zapewniają przestrzeń na dyskusje i możliwość nawiązania nowych kontaktów.

Osoby zainteresowane udziałem w Internet ASAP mogą zarejestrować się tutaj.

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.