Pierwszy raz od wielu lat zabrakło miejsca. WSB-NLU w szczytowej formie?

„ W celu utrzymania wysokiego poziomu kształcenia oraz standardów programowych, a także zważając na liczebność studentów w grupach, jesteśmy zmuszeni do zamknięcia zapisów na kierunki studiów podyplomowych takich jak „Zarządzanie Kapitałem Ludzkim” oraz „Zamówienia Publiczne”. Natomiast na „Przygotowanie Pedagogiczne do Zawodu Nauczyciela” pozostały 3 wolne miejsca. Aktualna sytuacja związana z pandemią, która przyczyniła się do popularyzacji nowoczesnych metod kształcenia na odległość (co nie ukrywam dla nas, jako propagatorów informatyzacji uczelni, ogromnie cieszy) sprawiła, że zaczyna brakować miejsc na popularne kierunki kształcenia. Zachęcamy do rekrutacji na pozostałe kierunki z oferty edukacyjnej WSB-NLU zgodnie z limitem miejsc określonym w uchwale przez Senat Uczelni. ” – czytamy słowa dr Dariusza Woźniaka – Rektora WSB-NLU w oświadczeniu na stronie internetowej.

Czym jest tura uzupełniająca?

W WSB-NLU w Nowym Sączu trwa obecnie dodatkowa rekrutacja tzw. uzupełniająca, która jest szansą dla wszystkich osób, które z różnych powodów „przegapiły” semestr zimowy. Rekrutacja uzupełniająca to okazja zarówno dla tych, którzy dopiero teraz mają możliwość rozpocząć studia, jak i tych niezdecydowanych, którzy do ostatniej chwili zastanawiali się, jaką decyzję dotyczącą ich przyszłości podjąć.

Rekrutacja uzupełniająca na studia w WSB-NLU przeprowadzana jest na dokładnie tych samych zasadach, co rekrutacja podstawowa. To po prostu dodatkowa szansa, by dołączyć do grona studentów uczelni! Skierowana jest do wszystkich kandydatów na studia, także tych, którzy brali już udział w rekrutacji podstawowej ale np. zostali odrzuceni.

Na studia w WSB-NLU można zapisać się już dziś – wszystkie zajęcia startują od 20 lutego 2021 r. Liczba wolnych miejsc topnieje z każdym dniem. Jeśli wciąż zastanawiasz się, co zrobić – nie czekaj dłużej! Nie pozwól, by ktoś zajął Twoje miejsce na tej wyjątkowej uczelni!

Na jakie studia w WSB-NLU można się jeszcze zapisać?

Rekrutacja dodatkowa w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu prowadzona jest na wszystkich kierunkach. Warto jednak pamiętać, że liczba miejsc jest dość ograniczona!

Studenci mogą wciąż zapisać się na kierunki:

• Psychologia (zarówno na jednolite 5-letnie studia magisterskie, jak i studia jednolite z transferem ocen),

• Informatyka (trwa rekrutacja na studia inżynierskie),

• Zarządzanie (dostępne są jeszcze miejsca na różne specjalności na I i II stopniu studiów).

Dodatkowo prowadzona jest rekrutacja na studia podyplomowe, które skierowane są do osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę lub nieco się przeprofilować. Wysoką jakość kształcenia zapewnia skrupulatnie dobrana kadra doświadczonych praktyków i cieszących się ogólnym uznaniem oraz starannie przygotowane programy i metody nauczania. Studia podyplomowe trwają dwa lub trzy semestry, w zależności od wybranego kierunku kształcenia.

Dlaczego warto studiować w WSB-NLU?

Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu to jedna z najnowocześniejszych, a zarazem najstarszych uczelni prywatnych w Polsce.

Jest doceniania przez absolwentów, m.in. za możliwość realizacji zajęć na odległość za pomocą innowacyjnego systemu Cloud Academy™, w tym niezwykłego modułu multitransmisji zajęć. Daje on dotychczas nieosiągalną na polskim rynku edukacyjnym możliwość uczestnictwa w interaktywnych, pełnowartościowych zajęciach w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na świecie.

Dodatkowo uczelnia stawia na praktyczne podejście do nauki. Kadra prowadząca zajęcia składa się w dużej mierze ze specjalistów danej branży, ekspertów oraz osób, które na co dzień mają styczność z zawodem i do którego przygotowują studentów. Istotne w WSB-NLU jest także innowacyjne podejście do kształcenia, oparte na project-based learning, studiach przypadku i warsztatach. To niebywała szansa dla studentów, by przełożyli zdobytą wiedzę teoretyczną na umiejętności praktyczne!

Dopiero teraz uznałeś, że chcesz jednak pójść na studia? A może teraz trafiła się sposobność? Nic straconego! Jeszcze nie jest za późno, byś rozpoczął swoją studencką przygodę! W Wyższej Szkole Biznesu- National Louis University w Nowym Sączu trwa dodatkowa, uzupełniająca rekrutacja na studia. Wykorzystaj swoją szansę!

Fot. Pixabay

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.