Panaceum na stres, napięcie, ból… Activmed Spa Beskid zaprasza na weekendową szkołę masażu relaksacyjnego dla par

Panaceum na stres, napięcie, ból… Activmed Spa Beskid zaprasza na weekendową szkołę masażu relaksacyjnego dla par

Stres, zmęczenie, bóle mięśni będące wynikiem albo przeforsowania, albo przeciwnie – siedzącego trybu życia – doświadczamy tego wszyscy. Niewielu jednak korzysta z powszechnie dostępnego panaceum na  wymienione wyżej problemy. Dla tych, którzy chcieliby takie panaceum mieć pod ręką – w sensie dosłownym – nadarza się wyjątkowa i bezprecedensowa okazja: weekendowe szkolenia dla par, podczas których specjalista nauczy skutecznych w przypadku wielu dolegliwości technik masażu relaksacyjnego.

Masaż relaksacyjny to przyjemna i skuteczna metoda na dobre samopoczucie, niezastąpiona w obecnej sytuacji. Jest stosowany od tysiącleci. Poprawia samopoczucie, likwiduje napięcia, wycisza, uspokaja, odpręża, łagodzi lub likwiduje dolegliwości bólowe. Można sobie to dobrodziejstwo zafundować nie wychodząc z domu. Wystarczy stworzyć odpowiedni klimat, który ma ogromne znaczenie w terapii z użyciem masażu relaksacyjnego i mieć u boku kogoś, kto ma podstawowe umiejętności w zakresie masażu relaksacyjnego – tłumaczy  Marek Borczyk, specjalista w zakresie odnowy biologicznej.

Aby nauczyć się podstaw masażu relaksacyjnego wystarczy jeden weekend. Na weekendowe szkolenia dla par zaprasza ACTIVMED SPA BESKID przy ul. Nadbrzeżnej 32.

Po dwóch dniach szkolenia pod czujnym okiem eksperta każdy duet opanuje umiejętności, które pozwolą zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie najbliższej osoby.

Masaż relaksacyjny wykonywany jest w wolnym tempie, miękkimi, płynnymi ruchami, bez pośpiechu. Stosujemy techniki głaskania, uciskania, ugniatania rozcierania. Osoba masowana podczas takiego zabiegu zapada czasem w półsen, który powoduje relaks i odprężenie – tłumaczy Marek Borczyk.

Dobroczynne działanie masażu to efekt naturalnych procesów fizjologicznych i chemicznych jakie zachodzą w organizmie: receptory znajdujące się w skórze odbierają bodźce, które docierają do układu nerwowego człowieka. Układ nerwowy przekazuje je dalej – do mózgu, ten zaś zwrotnie „wysyła” impuls do gruczołów dokrewnych, które ograniczają produkcję hormonów stresu a uruchamiają produkcję hormonów szczęścia – endorfin, działających dodatkowo przeciwbólowo. Regularnie stosowany masaż relaksacyjny wspomaga leczenie schorzeń i zaburzeń psychicznych oraz poprawia zdolność komórek organizmu do regeneracji.

Wszystkim, którzy zechcą sprawdzić osobiście jak to działa, podajemy namiar na organizatorów unikalnego weekendowego szkolenia dla par:

ACTIVMED SPA BESKID

Nadbrzeżna 32

33-300 Nowy Sącz

+48 500 164 520

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.