Nawojowa: Miał narkotyki, a teraz ma w perspektywie 3 lata odsiadki

Sądeccy policjanci z Ogniwa Wywiadowczego Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji zatrzymali 28 –letniego mężczyznę, przy którym znaleźli zawiniątko z marihuaną. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

12 maja podczas patrolowania miejscowości Nawojowa, policjanci zwrócili uwagę na zaparkowany w zaroślach samochód marki Fiat, w którym siedziały dwie osoby – mówi mł. asp. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyzn, a podczas kontroli znaleźli przy jednym z nich zawiniątko z zawartością suszu roślinnego. Badanie narkotesterem jednoznacznie wykazało, że jest to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu gdzie usłyszał zarzut z art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie narkotyków, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

fot. zdjęcie ilustracyjne. www.pixabay.com

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.