W sobotę poznamy najpiękniejszą sądeczankę! A już TERAZ w dts24 PRAWYBORY MISS

W sobotę 25 maja o godz. 18. w galerii Trzy Korony w Nowym Sączu odbędzie się konkurs „Miss Ziemi Nowosądeckiej” połączony z V edycją  „Miss Galerii Trzy Korony”. Patronem medialnym imprezy jest „Dobry Tygodnik Sądecki”.

Imprezę poprowadzą Jacek Tomkowicz i Marek Rusinek, a widzowie oprócz występów najpiękniejszych sądeczanek będą mieli okazję posłuchać przepięknie śpiewającej Izabeli Szafrańskiej. Zagra też grupa Buskers Band, a swoje taneczne talenty zaprezentują teamy No Limit Dance Academy i Adelante.

Do konkursu zakwalifikowano dziewięć pięknych dziewcząt. Która z nich zdobędzie tytuł najpiękniejszej  – dowiemy się już w sobotni wieczór, ale zanim jurorzy zdecydują w sprawie koronowania w dts24 ogłaszamy prawybory !

Sprawdzimy na ile głos naszych Czytelników okaże się zgodny z głosem jury.

Głosowanie zamykamy w piątek o północy:) Głos z jednego numeru IP można oddać raz na 24 godziny.

Zdjęcia kandydatek:

Paulina Olszowska, Monika Gdowicz, Jowita Janiszewska, Wiktoria Adamczyk, Paulina Bołoz, Martyna Nidecka, Agnieszka Olechny, Justyna Leśniak, Arleta Szeptak 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.