MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W NOWYM SĄCZU ZAPRASZA NA PÓŁKOLONIE ARTYSTYCZNE!

MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W NOWYM SĄCZU ZAPRASZA NA PÓŁKOLONIE ARTYSTYCZNE!

W związku ze wznowieniem działalności Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu podjął ciekawą i godną naśladownictwa inicjatywę zorganizowania wakacyjnych półkolonii artystycznych dla dzieci i młodzieży.

Zapisy w systemie ciągłym trwają od 24 czerwca do wyczerpania limitu miejsc. Zainteresowanie na obecną chwilę jest bardzo duże, z tego też względu chcąc zgłosić dziecko do udziału należy się spieszyć, ponieważ obowiązujące obecnie rygory sanitarne ograniczają liczbę uczestników do grup tylko 12 osobowych – informuje Benedykt Juliusz Polański p.o Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu.

Terminy turnusów:

I. 6-10 lipca

II. 13-17 lipca

III. 10-14 sierpnia

IV. 17-21 sierpnia

Na uczestników czeka bogata oferta, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy zapewniają posiłki oraz interesującą paletę zajęć tematycznych z zakresu plastyki, wokalistyki, tańca i teatru a także gimnastycznych. To oferta idealna dla tych, którzy chcą poszerzyć horyzonty własnej kreatywności z dala od komputera.

Udział w tak przygotowanych zajęciach, może pozytywnie wpłynąć na rozwój talentów artystycznych dzieci i być może, zechcą one nowo odkryte pasje kontynuować w roku szkolnym w grupach tematycznych, które są prowadzone w ramach stałej oferty MOK jak np. Cudoki-Szuroki dziecięca grupa teatralna czy też młodzieżowa Scena M.

Kreatywne zajęcia, pełne wartościowej i zarazem dobrej zabawy poprowadzą świetni, pełni zapału specjaliści, którzy od lat działając w MOK-u rozwijają zdolności twórcze dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywać się będą na terenie Miejskiego Ośrodka Kultury oraz w trakcie zorganizowanych wycieczek plenerowych.

Finał półkolonii wieńczyć będzie pokaz artystycznych umiejętności oraz wystawa prac plastycznych uczestników wraz z konkursami i symbolicznymi nagrodami.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu pod nr tel. 18 443 89 59 lub pisząc na adres: [email protected]

Po więcej informacji zapraszamy na naszego fanpage’a https://tiny.pl/7cp86

MATERIAŁ PROMOCYJNY

Share on twitter
Share on facebook