Jacek Pulikowski opowie o mądrym i świadomym wychowaniu. Nie przegap spotkania!

Chcesz się dowiedzieć czy da się dobrze wychowywać i jakie Twoje decyzje będą najlepsze dla dziecka?  Nic prostszego! Przyjdź 8 stycznia do Wyższej Szkoły Biznesu na spotkanie z Jackiem Pulikowskim.

Marzysz, by świadomie i odpowiedzialnie wychowywać swoje dzieci, jednak brakuje Ci pomysłów jak sprawić, by wasza latorośl stała się dobrym człowiekiem? Nie ma znaczenia, czy jesteś rodzicem nastolatki, czy kilkulatka, a może maluszka, na pewno chcesz dla niego jak najlepiej. Jeśli tak, to konferencja jest skierowana właśnie do Ciebie.

Zostaną na niej poruszone zagadnienia dotyczące m.in. metod wychowawczych, sposobów, które uchronią Twoje dziecko przed zagrożeniami i pomogą mu odróżnić dobro od zła. Na spotkaniu dowiesz się także, czy dla swojego potomstwa masz być przyjacielem, opiekunem, a może nauczycielem. Będzie również wiele na temat przetrwania kryzysów w relacjach z Twoim dzieckiem. Na każde pytanie dotyczące wychowania odpowie Jacek Pulikowski.

Kim jest prelegent? 

Jacek Pulikowski to dr inżynier, wykładowca na Politechnice Poznańskiej oraz wykładowca Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu. Znany autor publikacji traktującej o tematyce rodzinnej, który prowadzi kursy dla nauczycieli i przedmałżeńskie w całej Polsce. Od trzydziestu lat jest zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin. Prywatnie ojciec trójki dzieci.

Przyjeżdża do Nowego Sącza na specjalne zaproszenie RTCK – Rób To Co Kochasz. Bilety można zakupić na stronie www.rtck.pl. W ich cenie znajduje się także poczęstunek podczas przerwy kawowej, materiały do notowania oraz możliwość osobistego kontaktu z prelegentem.

Spotkanie odbędzie się w sali nr 135 na ul. Zielonej w WSB.

Plan spotkania 8 stycznia 2018r. (poniedziałek):
16:30 – 16:50 rejestracja uczestników
17:00 – 18:30 I część spotkania
18:30 – 19:00 przerwa kawowa
19:00 – 20:30 II część spotkania
20:30 – 21:00 pytania

Fot. RTCK


Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.